1796 stron.

W tym 18 kategorii i 397 podkategorii. Na dodanie oczekuje 0 stron. Obecnie online jest 10 gości.

Noemix - moderowany katalog stron www

Noemix.pl to nowoczesny i łatwy w obsłudze katalog stron internetowych, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Jego szeroki zakres tematyczny, przejrzystość i różnorodność skatalogowanych dziedzin czynią z niego cenne źródło informacji zarówno dla użytkowników, jak i dla właścicieli portali.

Losowe witryny

Farma Renderująca Copernicuscomputing.com

Farma Renderująca Copernicuscomputing.com
  • Ocena: 4.3/10 (25 głosów)

Jesteśmy profesjonalną, największa polska farmą renderującą. Świadczymy usługi z zakresu wynajmu mocy obliczeniowej na potrzeby renderowania grafiki 3d. Posiadamy w pełni automatyczna obsługę opartą na w całości przez nas napisane oprogramowanie. Dysponujemy własnym - tworzonym od ponad trzech lat oprogramowaniem kolejkującym umożliwiającym na przykład generowanie map GI przy użyciu wsdzystkich naszych serverów, czy podział dużych still'i na stripy i liczenie i składnie ich automatycznie. Dajemy pełną 24/h obsługe w jezyku polskim i angielskim. Dysponujemy potężną bazą sprzetową - w tym 288 serwerów liczących, każdy z dwoma procesorami Intel Xeon 5650 i 32 GB ram. Mamy ceny niższe niz konkurencja - w tym ta Chińska i Niemiecka ;). Obsługujemy wszystkie wiądoce formaty m. in 3dsMax, Maya, LightWave, Modo, Sketchup, Blender, Cinema4d, Terragen, Softimage. Dodatkowo mamy w swojej stajni susperszybki kompuyter do obliczeń na GPU - TYan z 8 kartami GeForce TYTAN na pokładzie. Ceny zaczynaja sie od $0. 016 za GHz/h, a przy najwyższym discouncie mogą spaść nawet do $0. 008 za GHz/h.
Projekty realizowane przez Organizacje Pozytku Publicznego o charakterze niekomercyjnym równiez liczymy niekomercyjnie - wtedy płaci się jedynie za koszt prądu.
Farma Renderująca Copernicuscomputing.com

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »