1807 stron.

W tym 18 kategorii i 397 podkategorii. Na dodanie oczekuje 3 stron. Obecnie online jest 49 gości.

Noemix - moderowany katalog stron www

Noemix.pl to nowoczesny i łatwy w obsłudze katalog stron internetowych, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Jego szeroki zakres tematyczny, przejrzystość i różnorodność skatalogowanych dziedzin czynią z niego cenne źródło informacji zarówno dla użytkowników, jak i dla właścicieli portali.

Losowe witryny

Ce2.pl - doradztwo i szkolenia przedaudytowe

Ce2.pl - doradztwo i szkolenia przedaudytowe
  • ID: 282
  • URL: ce2.pl
  • Kliknięć: 91
  • Wyświetleń: 942
  • CTR: 9.66%
  • PageRank:
  • Ocena: 4.2/10 (46 głosów)

Firma istnieje na rynku od 2003 roku.
Głównym wyznacznikiem pracy naszej jest wysoka jakość naszej działalności. Możemy pochwalić się, że został u nas wdrożony System Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2008. Nasi doradcy i konsultanci zaproponują najlepsze rozwiązania, dzięki którym spełnicie wymagania zarówno techniczne i organizacyjne jak i prawne.
Dokładne informacje są dostępne na naszej stronie internetowej: ce2.
Nasza specjalizacja to duży wybór szkoleń (zarówno otwartych jak i zamkniętych) od jednodniowych po trzydniowe. Szkolenia przeprowadzamy w (Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź) jak i w najpiękniejszych polskich kurortach. Nasza kadra trenerów i ekspertów to wybitni fachowcy w swojej dziedzinie. Łączą specjalistyczną wiedzę z ogromnym doświadczeniem. Oferujemy usługi w zakresie: skutecznej walki z hałasem (Identyfikacja źródeł emisji hałasu metodą „Beamforming” to przełom w walce z hałasem), kompleksowej obsługi z zakresu Ochrony Środowiska (wyręczymy Państwa w wykonywaniu wszelkich obowiązków wynikających z przepisów prawa. Naszą ofertę dostosujemy do Państwa potrzeb i oczekiwań uwzględniając przy tym możliwości finansowe), implementacji oprogramowania do profesjonalnego zarządzania informacjami środowiskowymi.
Szanowni Państwo, CE2 Centrum Edukacji jest nowoczesną Firmą doradczo-szkoleniową, prowadzącą działalność w następujących obszarach: laboratorium oraz ochrona środowiska.
Drugim tematem, którym się zajmujemy, są usługi doradcze w zakresie ochrony środowiska. Tworzymy opracowania, które są konieczne ze względów prawnych w tym temacie. Poza tym przeprowadzamy kontrolę stanu przygotowania laboratoriów do audytu wykonywanego przez Polskie Centrum Akredytacji.
Ce2.pl - doradztwo i szkolenia przedaudytowe

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »


google.com,pub-2273369050857799,DIRECT,f08c47fec0942fa0