1774 stron.

W tym 18 kategorii i 396 podkategorii. Na dodanie oczekuje 1 stron. Obecnie online jest 29 gości.

Noemix - moderowany katalog stron www

Noemix.pl to nowoczesny i łatwy w obsłudze katalog stron internetowych, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Jego szeroki zakres tematyczny, przejrzystość i różnorodność skatalogowanych dziedzin czynią z niego cenne źródło informacji zarówno dla użytkowników, jak i dla właścicieli portali.

Losowe witryny

Kancelaria Notarialna Monika Manikowska

Kancelaria Notarialna Monika Manikowska
  • Ocena: 3.6/10 (25 głosów)

Nazywam się Monika Manikowska, jestem notariuszem w Szczecinie. Prowadzona przeze mnie Kancelaria Notarialna znajduje się w dzielnicy Prawobrzeże (Osiedle Słoneczne / Majowe). Jako notariusz, oferuję profesjonalną obsługę w zakresie dokonywania czynności notarialnych, w ramach powszechnie obowiązujących przepisów prawa, przy zachowaniu zasad etyki zawodowej, zapewniając tym samym stronom bezpieczeństwo obrotu prawnego. Przeszłam wszystkie szczeble przygotowania zawodowego, poprzez ukończenie wyższych studiów prawniczych, odbycie aplikacji notarialnej, a następnie asesury notarialnej, zmierzające do uzyskania tytułu notariusza.
W swojej pracy staram się łączyć wiedzę prawniczą ze zrozumieniem potrzeb moich Klientów. Wychodzę z założenia, że połączenie doświadczenia, z najwyższą zawodową starannością, gwarantują sukces moim Klientom. Nie zapominam przy tym, że tylko indywidualne podejście i zrozumienie potrzeb Klienta są podstawą satysfakcjonującej i owocnej współpracy. Wszelkich informacji związanych z podejmowanymi czynnościami notarialnymi udzielam bezpłatnie; mogą uzyskać je Państwo osobiście, telefonicznie lub mailowo.
Kancelaria Notarialna Monika Manikowska

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »