1807 stron.

W tym 18 kategorii i 397 podkategorii. Na dodanie oczekuje 3 stron. Obecnie online jest 11 gości.

Noemix - moderowany katalog stron www

Noemix.pl to nowoczesny i łatwy w obsłudze katalog stron internetowych, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Jego szeroki zakres tematyczny, przejrzystość i różnorodność skatalogowanych dziedzin czynią z niego cenne źródło informacji zarówno dla użytkowników, jak i dla właścicieli portali.

Losowe witryny

Firma windykacyjna Procedo

Firma windykacyjna Procedo
  • Ocena: 4.6/10 (54 głosów)

Nasza firma zajmuje się windykacją wszelkich wierzytelności. Nie ma znaczenia wysokość zadłużenia, sposób jego powstania, rodzaj dokumentów, okres przeterminowania ani rodzaj dłużnika. Przyjmujemy do windykacji także wierzytelności, których nie wyegzekwował komornik w postępowaniu egzekucyjnym, wierzytelności stwierdzone już prawomocnymi wyrokami sądów a także wierzytelności niepotwierdzone żadnymi dokumentami.

Wysokość prowizji za wyegzekwowanie zadłużenia ustalana jest indywidualnie i zależy przede wszystkim od wysokości długu, okresu jego przeterminowania, rodzaju dłużnika i czynności które do tej pory zostały podjęte. Jako jedna z nielicznych firm windykacyjnych dajemy możliwość obciążenia naszą prowizją dłużnika dzięki czemu otrzymują Państwo całą kwotę swojej wierzytelności.

Obsługujemy przedsiębiorstwa ze wszystkich branż, a także zajmujemy się windykacją dla osób fizycznych w szczególności długi alimentacyjne, pracownicze, długi z tytułu udzielonych pożyczek. Sprostamy każdemu powierzonemu nam zadaniu nawet gdy z góry wydaje się ono niemożliwe.

Mamy doświadczenie w prowadzeniu windykacji masowej przeciwko dłużnikom posiadającym niewielkie zadłużenia. Dzięki dużej liczbie windykatorów terenowych jesteśmy w stanie w krótkim czasie dokonać wielu wizyt u dłużników i pobierać od nich gotówkę na poczet zadłużenia. Ta forma windykacji skierowana jest przede wszystkim do instytucji finansowych (banków i firm pożyczkowych), spółdzielni mieszkaniowych, operatorów telekomunikacyjnych, lokalnych firm dostarczających telewizję i internet, zakładów komunalnych i instytucji publicznych, prywatnych szkół wyższych i policealnych a także innych podobnych przedsiębiorstw.
Firma windykacyjna Procedo

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »


google.com,pub-2273369050857799,DIRECT,f08c47fec0942fa0