1807 stron.

W tym 18 kategorii i 397 podkategorii. Na dodanie oczekuje 3 stron. Obecnie online jest 27 gości.

Noemix - moderowany katalog stron www

Noemix.pl to nowoczesny i łatwy w obsłudze katalog stron internetowych, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Jego szeroki zakres tematyczny, przejrzystość i różnorodność skatalogowanych dziedzin czynią z niego cenne źródło informacji zarówno dla użytkowników, jak i dla właścicieli portali.

Losowe witryny

PM-Bau.pl

PM-Bau.pl
  • ID: 113
  • URL: www.pm-bau.pl
  • Kliknięć: 61
  • Wyświetleń: 1549
  • CTR: 3.94%
  • PageRank:
  • Ocena: 3.0/10 (60 głosów)

Budowa domów - energooszczędnych, pasywnych, kosztorysy. Kierownik budowy, inspektor nadzoru, Kraków Małopolska, Śląsk. Nasza oferta skierowana jest do Klientów Indywidualnych oraz Małych Przedsiębiorstw gdzie obecnie najważniejsze tematy to: budowa, budowa domu, inwestycje, energooszczędność. Budowa to dwa etapy, które realizujemy kompleksowo lub indywidualnie: Przedstawiamy koncepcje i założenia projektu do akceptacji inwestora. Załatwiamy wszystkie formalności niezbędne do uzyskania pozwolenia na budowę. Indywidualnie przeprowadzamy proces realizacji inwestycji. Realizujemy inwestycje w bardzo trudnych warunkach prawnych, finansowych, technicznych. Precyzyjnie definiujemy i minimalizujemy ryzyko finansowe, techniczne oraz administracyjne, dzięki czemu nadzorowane przez nas procesy budowlane przebiegają terminowo i zgodnie ze sztuką budowlaną. Nasze atuty: Współpraca oparta na partnerstwie, lojalności i rzetelności. Duże doświadczenie w realizacji obiektów budowlanych. Optymalizacja kosztów na każdym etapie realizacji inwestycji.
Stosowanie rozwiązań energooszczędnych, pasywnych. Szybkie procesy decyzyjne, wysoka jakość usług, umiejętność rozwiązywania problemów w bardzo krótkim czasie. Każda budowa to indywidualny, niepowtarzalny proces dlatego kosztorys i ofertę współpracy przygotowujemy dla każdego inwestora osobno. Zadaniem inwestora jest przedstawienie koncepcji i funkcji przyszłej inwestycji. Reszta należy do nas.
PM-Bau.pl

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »


google.com,pub-2273369050857799,DIRECT,f08c47fec0942fa0