1774 stron.

W tym 18 kategorii i 396 podkategorii. Na dodanie oczekuje 1 stron. Obecnie online jest 6 gości.

Noemix - moderowany katalog stron www

Noemix.pl to nowoczesny i łatwy w obsłudze katalog stron internetowych, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Jego szeroki zakres tematyczny, przejrzystość i różnorodność skatalogowanych dziedzin czynią z niego cenne źródło informacji zarówno dla użytkowników, jak i dla właścicieli portali.

Losowe witryny

Cegła czerwona - Cegielniamichalow.pl

Cegła czerwona - Cegielniamichalow.pl
  • Ocena: 5.2/10 (35 głosów)

Cegielnia Michałów jest znanym i polecanym polskim producentem. Produkujemy cegłę z własnego surowca wydobywanego w kopalni odkrywkowej. Posiadamy świadectwa zgodności w tym każda partia wyrobu badane jest w zewnętrznym, niezależnym laboratorium w Krotoszynie. Cegielnia Michałów posiada wewnętrzną procedurę kontroli jakości certyfikowaną przez Państwowe Centrum Badań i Certyfikacji w Gdańsku. Z jednakową powagą traktujemy małe, jak i duże zamówienia. Zapewniamy transport naszych wyrobów na terenie całego kraju.
Oferta cegielni Mokrsko to: cegła pełna, cegła kratówka, cegła dziurawka, pustak Ackermana, pustak MAX, pustak 3/4 MAX, pustak 1/2 MAX, pustak UNI, pustak do przewodów kominowych. Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Cegła czerwona - Cegielniamichalow.pl

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »