1807 stron.

W tym 18 kategorii i 397 podkategorii. Na dodanie oczekuje 3 stron. Obecnie online jest 15 gości.

Noemix - moderowany katalog stron www

Noemix.pl to nowoczesny i łatwy w obsłudze katalog stron internetowych, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Jego szeroki zakres tematyczny, przejrzystość i różnorodność skatalogowanych dziedzin czynią z niego cenne źródło informacji zarówno dla użytkowników, jak i dla właścicieli portali.

Losowe witryny

Klub Strefa - siłownia Konin i fitness.

Klub Strefa - siłownia Konin i fitness.
  • Ocena: 3.7/10 (47 głosów)

Klub Strefa – siłownia Konin, fitness, spinning, zumba, joga - dla tych, którzy lubią aktywny tryb życia. Jedyny taki klub w Koninie, który posiada najwyższej jakości sprzęt do ćwiczeń. Zajęcia przeprowadzane są tylko przez wykwalifikowanych instruktorów.
Klub sportowo-rekreacyjny w Koninie oferuje siłownię, fitness oraz różnorodne zajęcia. Został on rozdzielony na część aktywności fizycznej oraz relaksacyjną. Łączy w ten sposób życzenia kobiet o idealnej sylwetce z potrzebami mężczyzn stawiających na trening siłowy. Można skorzystać m. in. z ćwiczeń na siłowni oraz zajęć fitness. Klubowicze mogą wybrać zajęcia grupowe albo zdecydować się na trening personalny. Trener personalny indywidualnie dostosowuje program zajęć do uczestników, dostosowując ćwiczenia do indywidualnych możliwości i potrzeb. Klub proponuje rozmaite zajęcia, dzięki którym może nastąpić poprawa kondycji fizycznej oraz modelowanie sylwetki. Ćwiczenia są niezwykle urozmaicone, a najwyższej jakości sprzęt w połączeniu z profesjonalną kadrą instruktorską mogą dać duże rezultaty. Można wykonywać ćwiczeń na siłowni, zajęć fitness czy zumby będącej połączeniem elementów tańca latynoamerykańskiego oraz elementów fitness. Z siłowni mogą skorzystać zarazem osoby, które chcą ujędrnić i wyrzeźbić delikatnie swoje ciało, a także kulturyści. W ofercie klubu Strefa Konin jest również spinning – trening grupowy odbywający się na rowerach stacjonarnych, prowadzony przy muzyce, mający na celu poprawę wydolności organizmu oraz zmniejszenie tkanki tłuszczowej.
Klub Strefa - siłownia Konin i fitness.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »


google.com,pub-2273369050857799,DIRECT,f08c47fec0942fa0